הרשם לניוזלטר
שם
אימיילאיך לבחור חברה לקידום אתרים באינטרנט

קידום אתרים

בעבר היה צריך להסביר לבעלי עסקים מדוע עליהם להקים אתר, מדוע נוכחות בדפי זהב או פורטלים עמוסים בבעלי מקצוע אינם מספקים וכיצד הנוכחות ברשת תשפיע על קידום העסקים שלהם. אולם הקמתו של אתר, מרשים ככל שיהיה, ללא מציאת הדרך לקדמו במנועי החיפוש, היא בבחינת בניית ארמון ללא דלת כניסה.

מטרתו של האתר היא לתת ללקוחות הפוטנציאלים אפשרות להתרשם מבית העסק, מהשירותים אותם הוא מציע וממוצריו. אתרים מתקדמים יותר מאפשרים גם אינטראקציה עם הגולשים, מנתחים את פרופיל המשתמש ובדרך זאת מצליחים לדבר בשפתו וללבו, מה שבהכרח יגדיל את רווחיות העסק. אתר שאינו מופיע בעמוד הראשון במנועי החיפוש הוא בבחינת לא קיים. קידום אתרים היא היכולת להרים את האתר לאותם מקומות חיפוש ראשונים נכספים, על ידי פיענוח הצפנים המחמירים של מנועי החיפוש ועדכון האתר בהתאם.

אפשר לעשות את זה לבד?

קידום אתרים הוא מקצוע בפני עצמו המצריך מאגר עצום של ידע. מעבר ללמידה הראשונית האינטנסיבית, מנועי החיפוש משנים את האלגוריתמים: הפרמטרים שהם קובעים על פיהם כיצד לקדם את האתר והיכן להציגו בפני הגולשים, כל הזמן. חברה מקצועית לקידום אתרים גם ממשיכה ללמוד ולהתעדכן בעולם הדינאמי והמשתנה הזה כל הזמן, וגם מחזיקה אנשי מקצוע ממספר תחומים על מנת לתת מענה לדרישות. בין אנשי המקצוע הנדרשים: מתכנתים, גרפיקאים, אנשי תוכן ועוד. במידה ויש בידכם את הידע, הכישורים והזמן לבצע את כל הללו, תוכלו לקדם את האתר שלכם בעצמכם. בהנחה ולא, תזדקקו לעזרה.

מהו קידום אתרים ממומן

קידום אתרים ממומן

קידום ממומן כשמו כן הוא. פרסום בתשלום. על מנת להגיע למקומות הראשונים במנועי החיפוש משלמים למנוע החיפוש ששם את האתר שלך בראש החיפושים. יתרונה של שיטה זו הוא המהירות. כבר מחר תוכל להיות בין הראשונים בתחומך בעבור הלקוחות הפוטנציאלים שלך. חסרונותיה של השיטה הם שלושה:

1. עלות גבוהה- מחירו של הפרסום הממומן נמדד בקליקים. זאת אומרת, על כל לחיצה על הקישור המוביל לאתר שלך תשלם סכום כסף. על פניו מדובר בלידים איכותיים של אנשים שחיפשו את השירות/ מוצר שלך. בפועל אחוזי ההצלחה והמכירה בפועל אינם מצדיקים את העלות הגבוהה, בעיקר כאשר מדובר במילות מפתח תחרותיות במיוחד. עלות השרות עשויה לנוע בין שקל אחד או שניים לקליק בתחומים ללא תחרות (ובמקרה של חוסר בתחרותיות סביר להניח שתוכלו להתקדם למקומות הראשונים גם ללא מימון), ועד עשרות שקלים לקליק במקרים של תחומים תחרותיים, הוצאה שעשויה להגיע לאלפי שקלים בחודש.

2. פרסומת גלויה פחות אפקטיבית- הגולשים באינטרנט שבעים מפרסומות ומעוניינים להשיג את המידע שלהם מהמלצות הגולשים, מתכנים מעשירים בהם הם נתקלים, כתבות באתרי התוכן הגדולים ולא בפרסומות. רבים הגולשים שבעת הקלדת מילות חיפוש בכל תחום, מדלגים על המודעות ומחפשים את התוצאות האורגניות הראשונות לעלות בפניהם.

3. תחרות- גם במנועי החיפוש מבקשים להתפרנס ולכן הם אינם מבטיחים בלעדיות ללקוחותיהם. במידה והמתחרים העיקריים שלך יבחרו לשלם למנועי החיפוש כמוך, הם יופיעו לצדך, מעליך ומתחתיך באופן אקראי מה שיבטל את היתרון שרכשת בכסף רב ואין דבר שתוכל לעשות בעניין.

מהו קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני

קידום אורגני הוא קידום הקורא את שפת הגולשים, מזהה את האופן בו הם מחפשים במנועי החיפוש ונותן לכך מענה באתר שלך. קידום זה הוא טבעי ומבטיח חשיפה ממוקדת לקהל היעד הפוטנציאלי שלך ולאורך זמן. הקידום במנועי החיפוש אורך זמן והתוצאה הרצויה אינה מתקבלת בחודש אחד. יחד עם זאת במידה והגעת לתוצאה הרצויה והפסקת את פעולות הקידום (מה שלא מומלץ לעשות) האתר יישאר זמן רב נוסף בראש הכותרות ועד שהמתחרים ייקחו את מקומו.

ניתוח מילות מפתח

מילות מפתח הם הדרך להיכנס לראש לקוחותיך ולהבין כיצד הם מחפשים מידע ומה יכתבו במנועי החיפוש בדרכם אליך. גוגל מציע כלים חינמיים לבחינת מילות מפתח, ומקדמי אתרים מתמחים בתחום ידעו בשילוב של שיח וקשב עם הלקוח, שלרוב יביא ידע ומקצועיות בתחומו, עם שימוש בכלים המקצועיים, על מנת לדייק ככל האפשר ולקלוע לבחירתם של הגולשים. חקר מילות מפתח הוא הפעולה הראשונה בקידום אתרים וחברת קידום מקצועית תדע לתת מענה מקצועי כבר בשלב זה. כפועל יוצא כשל בתחום ניתוח מילות המפתח יכול להכשיל את הקמפיין כולו.

האם יש משמעות למרחק גיאוגרפי בעת בחירת חברה לקידום אתרים?

רשת האינטרנט פתחה ערוץ הנישא מעל מרחק גאוגרפי ולמיקום אין כלל משמעות. העבודה כולה נעשית באמצעות תקשורת רשתית ומסרים ותכנים מועברים באמצעות המייל. במרבית המקרים לא קיימת כתובת לעוסקים בתחום מאחר ואת העבודה ניתן לבצע מכל מקום. העולם הפך לגלובאלי וכל אחד יכול לתת שירות ולקבל שירות מכל מקום כראות עיניו.

כיצד בכל זאת ניתן לבחור מתוך חברות כל כך רבות המציעות את שירותיהן?

  • השיטה הטובה ביותר הייתה ונותרה מפה לאוזן. המלצות רבותי, המלצות. כל בעל עסק בא במגע עם בעלי עסקים אחרים ביום- יום. קולגות, נותני שירות ועוד. לא להתבייש ולשאול, במידה ולא מצאת בחוג החברים שלך אנשים ששכרו שירות קידום אתרים (מה שכמעט לא סביר) היעזר ברשתות החברתיות, בקבוצות של בעלי עסקים וארגונים ועוד.

  • חיפוש עצמי ברשת- בכל תחום שתעלה במנועי החיפוש יהיו האתרים שיעלו ראשונים. בחלק גדול מהמקרים בתחתית האתר יינתן הקרדיט לחברה המקדמת אותם. תוצאה טובה היא ההמלצה הטובה ביותר שתוכלו לקבל.

  • לבקש מהחברות אתם באת במגע רשימת לקוחות מרוצים- גם כאן אין צורך להתקשר ולשאול אלא פשוט להיכנס ולראות כיצד והיכן הם מופיעים במנועי החיפוש.

  • מחיר- המחירים בתחום נעים בין מאות שקלים לאלפי שקלים. לא בהכרח היקר יותר הוא הטוב יותר, וכפי הנראה לא תקבלו את אותו הדבר בכל חברה. מעבר לקידום האתר ישנן חברות המוסיפות שירותי תוכן מתקדמים, ניהול רשתות חברתיות, תמיכה בקידום ממומן ועוד. למדו את החבילה המוצעת וודאו שהיא מתאימה לצרכים שלכם.

  • תחום עיסוק- ישנן חברות המתמחות במיוחד בתחומים ספציפיים. אמנם לרוב יגידו לכם שהם מקדמים עם כולם, אולם אם תבחנו את תיק העבודות תגלו מכנה משותף בניהם. חברת קידום אתרים שכבר מכירה את תחום העיסוק שלכם והגיע בו להצלחות מוכחות תעשה כפי הנראה עבודה טובה יותר ובזמן קצר יותר.

  • התחייבויות- מרבית חברות קידום האתרים אינן מבטיחות תוצאה. כשם שעורך דין אינו יכול להבטיח את תוצאת המשפט בתמורה לשכרו גם חברות הקד"מ תלויות בפרמטרים רבים. חברה מקצועית שתעשה עבודה מוקפדת כפי הנראה תגיע לתוצאה מעולה, אולם אינה יכולה להתחייב על כך. מדובר בסיכום לגיטימי, אולם בתמורה אל תתחייבו גם אתם להמשך השרות מעבר לזמן סביר ומוסכם, מספר חודשים לרוב יספיקו על מנת לבחון תוצאות.

  • קודם כל אתם- כל הפרסום והקידום שבעולם לא יעשו עבורכם את העבודה אם העסק שלכם אינו מספק מוצר מעולה, שרות מצוין ומחירים תחרותיים. גם הדרך בה תבחרו לשקף את כל זאת באתר חשובה. אנשי הקד"מ אינם רק אנשי מחשבים מתוחכמים, הם אנשי עסקים מנוסים לכל דבר. הקשיבו להם ויישמו את רעיונותיהם על מנת להבטיח שיתוף פעולה פורה והצלחה לשני הצדדים. ההצלחה שלהם היא ההצלחה שלך.


קניות באינטרנט Buy123.co.il - מדריך קניות באינטרנט. סקירות מוצרים, מדריכי קנייה ורכישה, אתרי קניות הגדולים בשוק.