הרשם לניוזלטר
שם
אימיילאיך לבחור אתר למשלוח פרחים

משלוח פרחים

זר פרחים הוא דרך נהדרת להראות אהבה, תשומת לב, להראות שזכרת. בארצנו הקטנטונת, מדי יום נשלחים אלפי זרי פרחים מסיבות שונות (זרי פרחים לכבוד חתונה, אירוסין, או אירוע רומנטי אחר, זרי פרחים ליולדת ולמחלימים, זרי תנחומים וזרי אבלים, זרי פרחים כמתנה - בדרך כלל עבור בת זוג - למשל ביום הולדת, יום שנה או לציון אירוע מסוים, ואפילו משלוחי זרי פרחים ללא סיבה מיוחדת, סתם בשביל לשמח מישהו...).


משלוח פרחים נוח במיוחד להזמין דרך האינטרנט - אתרים למשלוח פרחים מבצעים משלוחי פרחים במהירות וביעילות, מכל הארץ ואל כל הארץ, ועל פי רוב במחירים שווים לכל כיס. אין ספק כי אתרים למשלוחי פרחים הם נגישים וזמינים לכל אדם. נשאלת השאלה, איך בוחרים אתר למשלוחי פרחים שיהיה היעיל והנכון ביותר עבורך . במאמר זה, קצת על בחירת האתר המתאים ביותר עבור משלוחי פרחים

משלוחי פרחים דרך אתר אינטרנט - זמינות 24/7

אתרים המציעים שירות משלוחי פרחים מספקים שירות שהוא זמין לאורך כל שעות היממה, בכל ימות השבוע. אמנם ניתן לבצע הזמנה באינטרנט בכל שעה, אך נשאלת השאלה כמה זמן יעבור עד שההזמנה תגיע להיות מטופלת, ובתוך כמה זמן יגיעו הפרחים ליעדם. שאלה זו היא משמעותית כאשר אנו מזמינים משלוחי פרחים ביום חול בשעות עבודה רגילות של משרד, ועוד יותר מהותית כאשר אנו בוחרים להזמין זר פרחים בסופי שבוע, בשעות הלילה המאוחרות או בחגים - לכן חשוב להבין, כיצד פועל האתר, בתוך כמה זמן מתחייב האתר לבצע את המשלוח, או בקיצור - מתי יגיע הזר שהזמנתם ליעדו.

כמובן, שהזמנים אליהם מתחייב האתר בפירוט אודות תהליך המשלוח וזמניו הוא מחייב לכל דבר ועניין, לכן בעניין זה די לעיין באמנת השירות ותנאי המשלוח של האתר על מנת להבין אם אתר משלוחי פרחים זה או אחר עומד בדרישות עבור רכישת זר הפרחים המתוכנן.

אל תסתכל בקנקן, אלא בפרחים שבתוכו

משתנה משמעותי בבחינת איכותו של אתר למשלוחי פרחים הוא כמובן בכמות הזרים המוצעת בו, ביופיים של הזרים השונים המוצעים, ובדמיון הקיים בין התמונות לזרים הנשלחים בפועל בסופו של דבר. על פי רוב ניתן למצוא בין דפי האתר התייחסות, לעיתים אף התחייבות, למשלוח פרחים טריים ורעננים, בזר הדומה ככל האפשר לתמונה שסופקה באתר. מכיוון שאתרים למשלוחי פרחים מקבלים הזמנות מכל רחבי הארץ ומחלקים הזמנות אלה בין חנויות פרחים שאיתן הם עובדים, ייתכן שאיכות הזרים משתנה בין אזור לאזור. עם זאת, ישנם אתרי משלוחי פרחים המתחייבים לאיכות הזרים והפרחים והעובדים עם חנויות משלוחי פרחים שאיכותם מוכרת, ידועה, ואליה הם מתחייבים.

תרצה להגדיל את ההזמנה?

חנויות רבות למשלוחי פרחים מציעות שירותים ומוצרים נוספים שיעשירו משמעותית את זר הפרחים שלך. דוגמה למוצרים נוספים להזמנת זר הפרחים היא בראש ובראשונה כרטיס ברכה בעל תכנים שייכתבו במהלך ההזמנה על ידך, ואולי אף כרטיס ברכה שבחרת מבין מבחר המופיע באתר.

מוצרים נוספים המתלווים להזמנת זר פרחים יכולים להיות - שוקולדים או ממתקים, חיות פרווה ודובים, מוצרי תינוקות, בלונים, ועוד כיד הדמיון הטובה על בעל האתר.

אם זר הפרחים המיועד הוא עבור מתנה מיוחדת או חשובה, מומלץ לשקול את המוצרים הנלווים לזר הפרחים. לעיתים תוספת של ממתק מפנק, דובון פרווה מלטף או פינוק אחר פשוט עושים את ההבדל בין משלוח זר פרחים אותו יכול כל אחד לבצע, לבין קבלת מתנה מושקעת, מפנקת, יוצאת דופן ונזכרת.

השוואת מחירים עבור משלוחי פרחים

מחירי משלוחי פרחים נקבעים בעיקר על פי כמות הפרחים או גודל הזר המוזמן, התוספות להזמנה, והמרחק לביצוע המשלוח. אתרים שונים לביצוע משלוחי פרחים מאפשרים זרים שונים במחירים שונים. דווקא בהזמנת פרחים, ובגלל שההבדלים במחירים על פי רוב אינם משמעותיים בין אתר לאתר (בהשוואה בין זרי פרחים באותו הגודל פחות או יותר), מומלץ לבחור את זר הפרחים בראש ובראשונה על פי יופיו והעושר שלו, ולהעדיף את האפשרות הזולה רק בין זרי הפרחים שהם מרשימים מספיק ועונים על דרישות הרוכש - ומקבלי הזר.

גם מחירי המשלוח עצמם משתנים בין אתר אחד למשנהו, וגם שם כדאי לשים לב לתעריפים ולשקול אותם ביחס לאיכות השירות (למשל, משלוח זר פרחים זול יותר שמתחייב למשלוח רק בתוך שלושה ימי עסקים, שווה פחות מהצעת משלוח פרחים שהיא אולי יקרה יותר אך מבטיחה את ביצוע המשלוח בתוך שעתיים שלוש).

איך בוחנים אמינות של אתר אינטרנט למשלוחי פרחים?

קשה לבחון באופן וודאי את אמינותו של אתר אינטרנט, ועם זאת, ישנם כלים שיכולים לסייע לרוכש הפוטנציאלי להתרשם מאיכות האתר ומניהולו.
על פי רוב, אתר משלוחי פרחים איכותי יכיל מוצרים רבים, זרים רבים ותוספות רבות, המחולקים למספר קטגוריות. בחלק מאתרי משלוחי הפרחים המומלצים ניתן גם למצוא מידע רב אודות הפרחים והזרים השונים שניתן להזמין דרך האתר, אודות השירות, המשלוח, והתחייבות לאמינות ולטיב זר הפרחים שיישלח.
כדאי לעיין בעמוד אודות בו ניתן לקרוא על האתר, אופן ניהולו, השירות ואספקת הזרים שלו, והתחייבות לשירות לצרכן. בנוסף, ניתן למצוא המלצות גולשים, התייחסות באתרים אחרים לאתר משלוחי הפרחים הרלוונטי, וקישורים אליו מאתרים מקצועיים אחרים, כל אלה מעידים על אתר אמין, וותיק, בעל ניסיון רב.

ישנם אתרים, כגון אתר "השווה" הוותיק ובעל המוניטין, אשר בוחנים חנויות פרחים ברחבי הארץ ומציעים רק לאיכותיות ביותר לקבל ייצוג באתר. כך למשל ניתן להזמין משלוחי פרחים במרכז מסניפים של השווה כאשר מחפשים ברשת האינטרנט משלוחי פרחים רמת גן, משלוחי פרחים גבעתיים, משלוחי פרחים הרצלייה וכמובן משלוחי פרחים תל אביב. באופן דומה מכוסים כל אזורי הארץ האחרים, משלוחי פרחים בצפון, משלוחי פרחים באזור ירושלים, חיפה וכו'.

לסיכום

משלוח פרחים הוא מתנה שמגיעה מהלב. מתנה הממלאת את מקבל הפרחים ביופי, ריחניות, רעננות, תחושה שאוהבים אותו ואפילו גאווה (במיוחד כאשר זר הפרחים נשלח למשרד בשעות העבודה...). חשוב לבחור אתר אינטרנט למשלוח פרחים שהתרשמתם שהוא רציני. לא פחות חשוב לבחור זר יפהפה, שיתאים בצבעיו, בגודלו ובאופיו למסר לשמו הוא נשלח, וששולחו ומקבלו יהיו שלמים ומאושרים ממנו.

אתרים שימושיים: פרחים אור יהודה

קניות באינטרנט Buy123.co.il - מדריך קניות באינטרנט. סקירות מוצרים, מדריכי קנייה ורכישה, אתרי קניות הגדולים בשוק.