הרשם לניוזלטר
שם
אימיילקורס אנגלית

קורס אנגלית

אנגלית הינה אחת השפות המדוברות ביותר בעולם ואחת השפות הנדרשות ביותר כאשר אנו נחשפים לאזרחי מדינות אחרות, בין אם לצרכים אישיים או עסקיים. בשעה שהעולם הופך כפר גלובאלי, אפשרויות חברתיות, עסקיות ואחרות אינן מוגבלות עוד לא במרחק ולא בלאום, אנגלית הופכת מקובלת יותר ויותר כמכנה משותף בין שניים המעוניינים לקיים דיאלוג, בלי קשר למוצאם או לשפת האם שלהם.

מסיבה זו ממש, הפכו לימודי אנגלית פופולאריים בשנים האחרונות. קורסים ללימוד אנגלית למתחילים, למתקדמים, וקורסים ללימוד אנגלית עסקית, מציעים את האפשרות לשלוט בשפה המדוברת ולפתוח עולם שלם של אפשרויות בפני הדוברים אותה ברמה מספקת.

קורס אנגלית – למי זה חשוב?

לימודי אנגלית

אתרים רבים ואין סוף מידע מוגשים לנו באינטרנט חינם אין כסף, אולם מידע רב נמצא באינטרנט בשפה האנגלית. גם אפשרויות חברתיות רבות, כמו למשל השתתפות בפורומים מקצועיים או מציאת שותפים לעניין מסויים, מתאפשרים פעמים רבות בשפה האנגלית. רשת האינטרנט מכילה הצעות עסקיות רבות בתחומים שונים ומסביב לעולם, גם שם מרבית המידע מוגש באנגלית. טיולים בחו"ל הפכו דבר שבשיגרה, וכמעט בכל מקום ובכל ארץ ניתן להסתדר, אם רק יודעים אנגלית.

ניתן לומר, אם כך, שלימודי אנגלית חשובים עבור אנשי עסקים – במיוחד, אם כי לא רק, עבור אנשי עסקים שמעוניינים לבדוק אפשרויות תעסוקתיות עם שותפים מארצות אחרות.

עוד, כיום אנו יודעים שילדים בגילאים הרכים לומדים שפות נוספות מעבר לשפת אימם בקלות יתרה, לכן נוכל למצוא קורסים המאפשרים לימוד אנגלית במיוחד עבור ילדים.

קורס אנגלית – מה לומדים?

קורס אנגלית – מה לומדים?

כולנו זוכרים את לימודי האנגלית המייגעים מתקופת בית הספר – הזמנים המורכבים, הדקדוק השונה כל כך מעברית, וכמובן, שיטת הלימוד שהיתה על פי רוב משמימה...
לימודי אנגלית בקורסי העשרה המוצעים כיום הם שונים בתכלית מהלימודים בבית הספר. הקורסים הם לרוב חווייתיים יותר ומושם דגש רב יותר על החלק השיחתי ועל אוצר המילים של הלומד. מרבית הקורסים מקיימים את הלימודים עצמם בשפה האנגלית ומשלבים גורמים חווייתיים רבים (בחלק מהקורסים אפילו נסיעה לארץ דוברת אנגלית מאפשרת לתלמידים לחוות סביבה שתהווה זרז אמיתי בלימודי האנגלית שלהם) במהלך הלימודים, כך שהלימודים הופכים חווייה נעימה.
קורס אנגלית עשוי לשים דגש על דיבור, קריאה, כתיבה, דקדוק, וכדומה, כתלות בצרכי התלמיד.

לימוד אנגלית – אפשר ללמוד אנגלית לבד?

ללמוד אנגלית לבד

ניתן בהחלט ללמוד אנגלית מבלי להשתתף בקורס אנגלית – על ידי קריאת השפה, נוכחות במדינה דוברת אנגלית, צפייה בסרטים רבים בשפה האנגלית וללא תרגום, וכדומה. אולם, מחקרים רבים מצביעים על כך שהשתתפות בקורס אנגלית, משפרת משמעותית את איכות השפה השגורה בפי התלמיד, ביחס ללימודי אנגלית ללא קורס אנגלית. יתכן שמדובר במשמעת לימודים, יתכן שנסיון המדריכים בקורס אנגלית מסייע לשיפור משמעותי יותר של השפה, וייתכנו גורמים משפיעים נוספים.

סיבת העניין בלימודי אנגלית תשפיע על קורס אנגלית הנבחר

ישנו כיום היצע נרחב של קורסים עבור לימודי אנגלית, וחשוב לבחור קורס אנגלית שיתאים בדיוק לצרכי התלמיד – למשל: תלמיד המעוניין לשפר את האנגלית שלו לצורך שיפור הציון בבחינות אנגלית שונות כגון GMAT, או GRE, יוכל לבחור קורס אנגלית המתמחה בהכנת תלמידים למבחנים אלה.

ישנו הבדל ניכר בין קורס אנגלית עסקית לבין לימודי אנגלית לקראת נסיעה לחו"ל. הקורסים השונים יתמקדו בעגה המתאימה, באוצר המילים הרלוונטי, ואפילו בפיתוח מבטא אצל הלומדים.

קורסים פרונטליים וקורסים און ליין

קורסים פרונטליים וקורסים און ליין

ישנם קורסים אינטרנטיים עבור לימודי אנגלית, חלקם הגדול ניתן ללא תשלום, אולם מרביתם מתאימים עבור לומדי אנגלית מתחילים. היתרון הגדול שעומד לזכות לימודי אנגלית דרך קורס אנגלית און ליין הוא גמישות שעות הלימודים והיכולת ללמוד מהבית. היתרון של לימודי אנגלית בקורס פרונטלי הוא המשמעת ויצירת השיגרה בהשתתפות בקורס. כמבוגרים, כולנו מכירים את המאפיינים שלנו כתלמידים וחשוב שנבחר קורס אנגלית שיתאים ליכולות הלימודיות שלנו.

קורס אנגלית של בית הספר לאנגלית וול סטריט

קורס אנגלית של בית הספר לאנגלית וול סטריט

וול סטריט הינו מוסד בינלאומי המקיים קורסים ללימוד אנגלית במדינות רבות מסביב לעולם. בית הספר לאנגלית וול סטריט החל בלימודי אנגלית בשנת 1972, ומאז הגה תכנית ייחודית עבור לימודי אנגלית בקורסים הפופולאריים – לימודי אנגלית עסקית, קורס אנגלית למבוגרים ברמת מתחילים או ברמת מתקדמים.
שיטת הלימוד בבית הספר לאנגלית וול סטריט שונה מהשיטה הפרונטאלית המקובלת בעיקר בגמישות המתאפשרת במהלך לימודי אנגלית – לימודים בכיתות קטנות של עד חמישה תלמידים, לימודים בלוח זמנים גמיש המשתנה על פי צרכי התלמיד, וחומרי העשרה רבים, אינטרנטיים ואחרים, המאפשרים לשלב לימודי אנגלית במסגרת פרטנית ביחד עם קורס אנגלית פרונטלי בנוכחות מרצה מנוסה ובעל ידע רב בתחום השפה האנגלית. מכיוון שנודעת חשיבות רבה לא רק לשמיעת השפה אלא גם לשימוש פעיל בה, הלימודים במסגרת קטנה ומצומצמת, בה כל תלמיד מקבל הזדמנות לתרגל את האנגלית שלו באופן שיחתי ופעיל, משפיעה משמעותית על אופן הקליטה של התלמידים את השפה החדשה ומאפשרת לתלמידים לנהל שיחות בכתב ובעל פה עם דוברי אנגלית בביטחון וברמה גבוהה.


קניות באינטרנט Buy123.co.il - מדריך קניות באינטרנט. סקירות מוצרים, מדריכי קנייה ורכישה, אתרי קניות הגדולים בשוק.