הרשם לניוזלטר
שם
אימיילקורס ברמנים

קורס ברמנים

קורס ברמנים מכשיר לקראת עבודה כברמן בארץ ובעולם. עבודה כברמן נחשבת אחת העבודות האטרקטיביות עבור מי מבינינו שמתעניינים בחיי הלילה, ושילוב מנצח בין תעסוקה מקצועית ורווחית, להנאה מחיי לילה סוערים.


קורס ברמנים מכשיר את תלמידיו לעבוד כברמנים במסעדות, בבארים, במלונות וכו'. ברבים מקורסי הברמנים נמצא ערך מוסף – לימוד פלירינג (להטוטנות בשימוש בבקבוקי שתיה חריפה), שיווק ומכירת משקאות, תקשורת עם הלקוחות ועוד.

קורס ברמנים – למי הוא מתאים?

קורס ברמנים – למי הוא מתאים?

עבודה כברמן אינה בהכרח עבודה קלה. מדובר בעבודה בסביבה תוססת, לעיתים עד השעות הקטנות של הלילה, על הברמן להכיר מגוון רחב של מוצרים ומשקאות ולשרת מגוון רחב של טיפוסי לקוחות. לכן, קורס ברמנים מתאים למי שאוהב חברה או את חיי הלילה, שמסוגל להתמודד עם מתן שירות לקוחות בלחץ של זמן, ושאוהב לשתות אלכוהול במידה. ייתכן שיועיל לברמן טוב להיות גם קצת שחקן, או איש שיחה מעולה (וישנם קורסי ברמנים שמלמדים גם זאת במסגרת לימודי ברמנים). קורס ברמנים מכשיר ברמנים לעבודה מסביב לעולם וישנן מסגרות בארץ המספקות תעודת גמר בין לאומית – דבר שיכול לשרת היטב את מי שמתכנן טיול או מעוניין לעבוד בחו"ל.

מה לומדים במסגרת קורס ברמנים?

מה לומדים קורס ברמנים

קורס ברמנים איכותי מורכב מחלק תיאורטי וחלק מעשי. בחלק התיאורטי של הקורס, נלמדים חומרים עיוניים בנוגע לבאר שתיה חמה (למשל קפה), יין, בירה, ולמשקאות אלכוהוליים כמו אפריטיפים, דז'יסטיפים, ברנדי וקוניאק, וויסקי, וכדומה. במהלך הלימודים התיאורטיים ילמדו כיצד לטעום משקה אלכוהולי, מהן ההשפעות הפיסיות הצפויות בשתיית כל משקה, מהו מוצאו של המשקה ובאיזה תהליך הוא מיוצר, ועוד. פעמים רבות ישולבו טעימות במסגרת השלב התיאורטי בקורס על מנת להכיר לתלמידים מותגים וטעמים שונים במשפחת משקאות מסויימת.

החלק המעשי יכלול בעיקר הכנת קוקטיילים מסוגים שונים, אולם לא רק – החלק המעשי של קורס ברמנים ינחה את התלמידים איך מגישים קפה, איך מוזגים יין, ועוד.

במרבית המכללות ישנה "כיתת בר", המחקה את סביבת העבודה של הברמן ומכילה משקאות אלכוהוליים רבים, לצרכי אימון ולימוד של הקבוצה.

בנוסף לחומרים עיוניים ומעשיים, קורס ברמנים יכיל עוד נושאים על פי החלטת המרכז. נושאים נוספים שמוצעים במרכזים שונים הם – פלירינג (להטוטנות בזמן הכנת קוקטייל אלכוהולי, זריקת ותפיסת בקבוקי משקה אלכוהולי וכדומה), תקשורת וקיום שיחות עם לקוחות, ניהול בר, עבודה תחת לחץ, ואפילו הקדמה לשיעורי משחק על מנת להכיר לברמן החדש אפשרויות שונות להפוך למוקד עניין בבר בו יעבוד.

איך בוחרים קורס ברמנים?

איך בוחרים קורס ברמנים?

בעת בחירת קורס ברמנים, כדאי לשים לב:
מהו הנסיון והוותק של המרכז המלמד? מה נסיון המדריכים בקורס? האם המרכז ידוע בשוק והאם יסייע בתום הקורס במציאת עבודה בתחום?
האם קורס ברמנים מציע תרגול עם משקאות אלכוהוליים אמיתיים? האם במהלך הקורס יהיו טעימות מסוגי משקאות שונים, גם אלה היוקרתיים יותר, על מנת שהתלמיד יצבור נסיון?
האם ישנו גודל מקסימלי לכיתות הלימוד, במיוחד בכיתת הבר ובשיעורים החווייתיים?

עוד, קורס ברמנים איכותי ייתן תשובה איכותית לצרכים האינדיווידואליים של כל תלמיד, ולכן חשוב לדעת מה התלמיד מחפש, או מה ברצונו להשיג, בטרם יבחר קורס ברמנים שיתאים לו. למשל, אם התלמיד מעוניין בעבודה כברמן אולם לא מעוניין לעבוד בשעות הלילה על בסיס קבוע, כדאי שיבחר קורס ברמנים ששם דגש מספק על הכנת קפה ומשקאות חמים ותחזוקת בר של בית קפה, כך יוכל לעבוד במסעדה, בית קפה או מלון. הוא יוכל לוותר על קורסים ששמים דגש על עבודה בשעות הלילה, פליירינג וכדומה. מי שיודע שיחפש בקרוב עבודה בחו"ל, כדאי שיעדיף קורס ברמנים המקנה תעודת הסמכה בין לאומית.


קניות באינטרנט Buy123.co.il - מדריך קניות באינטרנט. סקירות מוצרים, מדריכי קנייה ורכישה, אתרי קניות הגדולים בשוק.